TT Poděbrady se stánky Hisportu

TT Poděbrady se stánky Hisportu

Jako již tradičně je jedním z „otvíráků“ té domácí triatlonové sezóny Poděbradský triatlon. Stabilně na konci května, 26.5., a také už téměř tradičně se stánky Hisportu.

 

 

Ideální datum pro vyzkoušení si formy a práce v depu pro všechny ty, kteří se o týden později postaví na start Czechmena, nebo dalšího středního TT ve Slovenském Šamoríně. A také jedna z posledních příležitostí si na Czechmana nakoupit sportovní výživu značek Enervit, Dextro energy a Saltstick, na kterou jste mnozí z vás zvyklí, protože na expu i trati Czechmana bude oproti loňským ročníkům pouze výživa domácího výrobce nutrend.

 

 

Počasí oproti loňsku zatím příliš nepřeje, a tak se dá předpokládat spíše plavání s povolením neoprenu. Cyklistika bývá na tomto závodě bezháková a tak je možné otestovat v akci i časovkové speciály, disková kola atd.

Na stánku Hisportu si budete moci prohlédnout a zakoupit sportovní vybavení značek Sailfish, Saltstick, Dextro energy, Enervit, RunGuard, Run&move, O-synce a v případě že se nám vejdou do aut i Pardus, Rolf prima, Profile design, nebo Compressport.

Nejvíce s sebou ale povezeme sportovní výživy, protože předpokládáme zájem skoro všech závodníků, pro které je tento závod jakýmsi testem a rozjetím před Czechmanem.

Budeme se na vás těšit v neděli 26.5. na stáncích Hisportu.

M.M

Já jsem textový blok. Klikni na tlačítko úprav ke změně textu. Výplňový text: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.