Gely, tyčinky, solné tablety a další výživu na Czechmana nakupte předem

Gely, tyčinky, solné tablety a další výživu na Czechmana nakupte předem

Toto doporučení platí pro všechny, kteří se nespokojí s nabídkou domácí značky Nutrend a jsou zvyklí na kvalitní zahraniční značky sportovní výživy.

Časy se totiž mění a tak jako jste měli možnost si koupit vaše oblíbené značky sportovní výživy na expu Czechmana (je to tak běžné na prakticky všech závodech světových sérií), letos už to možné nebude. Jedinou dostupnou výživou bude domácí značka Nutrend, stejně jako například loni na Moraviamanovi.

 

 

K dispozici jsou vám naše eshopy:

www.triatletshop.cz

www.hisportshop.cz

www.enervitczech.cz

www.dextro-energy.cz

www.saltstick.cz

Nebo se zastavte vy, kteří to máte blízko, nebo jste přihlášeni na Poděbradský triatlon týden před Czechmanem, na expu tohoto závodu, kde bude tato sportovní výživa na stáncích Hisportu dostupná.

 

 

Osobně v Hisportu ještě nevíme, zda se na expu závodu Czechman ukážeme, nebo nikoliv, protože zatím jsme od organizátorů závodu obdrželi pouze informaci o zákazu prodeje jiné značky sportovní výživy na expu závodu, než je značka Nutrend. Takže ani v současné chvíli nevíme, zda vám budeme moci fandit, či nikoliv. Každopádně budeme všem závodníkům tak jako tak držet palce a organizátorům ať vše klapne a závod se vydaří. Přeci jen se jedná o „top“ závod na našem území s dlouhou tradicí, velkou zkušeností pořadatelů v čele s bývalým triatlonistou Tomášem Petrem a těšící se velké oblibě domácích závodníků.

Takže i kdybychom se na Czechmanovi neviděli, držíme palce a přejeme jeho úspěšné zdolání.

M.M