Saltstick rozšiřuje nabídku o další produkty

Saltstick rozšiřuje nabídku o další produkty

Značku Saltstick a její minerální tablety proti křečím, asi netřeba dlouho představovat. Na celém světě neexistuje nic lepšího a účinnějšího. Naprostá specializace této značky na tuto problematiku, je prostě znát a přináší svoje ovoce. S trochou nadsázky se dá říci, že ostatní firmy jí se svými produkty, sahají sotva po kotníky, natož pod kolena.

 

 

Jaké produkty firma vyrábí, jste se měli možnost dočíst v předchozích článcích. Vedle klasických kapslí saltstick, které se polykají a zapijí, přišla tato firma před dvěma lety s novinkou v podobě sladkých tablet, které jednoduše rozkoušete a polknete.

 

 

Už s uvedením novinky na trh se tato nová „sladká“ varianta těšila velké oblibě a to doslova takové, že po baleních 10ks. tablet přišlo velmi záhy i velké balení 60ks. tablet a nyní, rok a něco od uvedení nového produktu, přicházejí vedle prvních příchutí (citrón a pomeranč) na řadu dvě zcela nové příchutě a to vodní meloun a broskev.

 

 

Co do balení zůstanou jak sáčky s deseti kusy tablet, tak větší balení v dóze s 60ks. tablet. Pro ty, kteří hledají ještě další informace o složení atd., se dá uvést stručně následující:

Komplexní obsah minerálů s rychlým nástupem účinku a dlouhodobou účinností (širší komplex forem sloučenin minerálních látek)

Energetický obsak jen 10 kalorií na 2 tablety saltstick

Slazeno stévií

Žádná barviva

Zcela bez obsahu tuků

Bezlepkový produkt

Určeno i pro přísné vegetariány

Hlavní zbraní tohoto produktu je ale 100% účinnost proti svalovým křečím a to za všech okolností a za každých klimatických podmínek.

M.M.