Saltstick fastchews broskev a vodní meloun

Saltstick fastchews broskev a vodní meloun

Značku Saltstick a její minerální tablety proti křečím, asi netřeba dlouho představovat. Na celém světě neexistuje nic lepšího a účinnějšího v problematice svalových křečí. Naprostá specializace této značky na tuto problematiku, je prostě znát a přináší svoje ovoce. S trochou nadsázky se dá říci, že ostatní firmy jí se svými produkty, sahají sotva po kotníky.

Jaké produkty firma vyrábí, jste se měli možnost dočíst v předchozích článcích. Vedle klasických kapslí saltstick, které se polykají a zapijí, přišla tato firma před dvěma lety s novinkou v podobě sladkých tablet, které jednoduše rozkoušete a polknete.

Už s uvedením novinky na trh se tato nová „sladká“ varianta těšila velké oblibě a to doslova takové, že po prvotním baleních 10 ks tablet přišlo velmi záhy i velké balení 60 ks  tablet a nyní, rok a něco od uvedení nového produktu, přicházejí vedle prvních příchutí (citrón a pomeranč) na řadu dvě zcela nové příchutě a to vodní meloun a broskev.

 

Nám se podařilo do ČR dovézt první várku těchto nových příchutí a již nyní je máte možnost zakoupit na našich e-shopech www.saltstick.cz , www.hisportshop.cz a www.triatletshop.cz

Co do balení zůstanou jak sáčky s deseti kusy tablet, tak větší balení v dóze s 60 ks tablet. Pro ty, kteří hledají ještě další informace o složení atd., se dá uvést stručně následující:

Komplexní obsah minerálů s rychlým nástupem účinku a dlouhodobou účinností (širší komplex forem sloučenin minerálních látek)

Energetický obsak jen 10 kalorií na 2 tablety saltstick

Slazeno stévií

Žádná barviva

Zcela bez obsahu tuků

Bezlepkový produkt

Určeno i pro přísné vegetariány

Hlavní zbraní tohoto produktu je ale 100% účinnost proti svalovým křečím a to za všech okolností a za každých klimatických podmínek.

 

Ale to není vše. Poprvé jsme do ČR přivezli i zcela nejprodávanější produkt této značky v USA, saltstick Vitasium. Jedná se o produkt určený k preventivnímu a dlouhodobému užívání a používá se i jako podpůrná léčba na řadě zdravotních klinik v USA. O tomto produktu více v samostatném článku.

 

M.M.