Saltstick Vitassium

Saltstick Vitassium

Zatímco my, sportovci, máme firmu saltstick spojenou jednoznačně s prevencí a rychlým odezněním náhlých svalových křečí, v USA, kde firma působí, je jednoznačně nejznámějším a nejpoužívanějším produktem Saltstick Vitassium.

Jedná se o minerální směs určenou pro dlouhodobé užívání u zdravotních problémů způsobených dysautonomií.

V jednoduchosti se dá říci, že jde o selhávání autonomního nervového systému, jež řídí mnoho automatických funkcí těla, které si běžně ani neuvědomujeme.

 

 

Jde například o řízení tepové frekvence, krevní tlak, dilatace, fungování ledvin, kontrolu teploty a řadu dalších funkcí.

Pokud tyto nefungují správně, mohou se vyskytnout stavy jako je slabost, mdloby, nestabilní krevní tlak, abnormální výkyvy srdeční frekvence a řada dalších.

Právě zvýšení příjmu tekutin a minerálních látek, které jsou obsaženy v saltstick vitassium, by mělo vést k následnému zvýšení objemu krve a prevenci všech těchto stavů a problémů sdružovaných pod pojem dysautonomie.

 

 

Mnoho lidí vůbec netuší, že jsou určitou formou dysautonomie postiženi a do jisté fáze ji nijak neřeší, nebo prostě neznají příčinu svých problémů a neví jak je řešit. Narušení přenosu nervových vzruchů u autonomního nervového systému je velmi podobné tomu u sportovců a pracujících svalů, kde v důsledku nedostatku minerálů dochází následně ke svalovým křečím. Jasnou prevencí je zvýšení příjmu minerálních látek a zvýšená hydratace organismu.

 

M.M.