Run Guard Anti Chafe-zklidňuje a hojí odřenou kůži

Run Guard Anti Chafe-zklidňuje a hojí odřenou kůži

Americká firma RunGuard se stejně třeba jako Saltstick, specializuje na jeden konkrétní obor a snaží se v něm být jasnou jedničkou na trhu na celém světě. Díky této velmi úzké specializaci, se to těmto firmám skutečně daří. Tak, jako je saltstick specialistou v boji proti svalovým křečím, je RunGuard specialistou v boji sportovců s puchýři, odřeninami a opruzeninami.

 

 

Produkty RunGuard jsou zcela na bázi organických rostlin bez přídavku tuků a parfémů. To zajišťuje, že se velmi rychle vstřebají do kůže a vůbec nešpiní a nemastí oblečení ani sportovní dresy ze speciálních materiálů a jsou zcela kompatibilní i s triatlonovými neopreny, kterým klasická vazelína, ani běžné mastičky, příliš nesvědčí a zkracují jejich životnost.

RunGuard je odolný proti tření kůže i oděvu o kůži, potu i vodě. Mazání se používá především na rozkrok, oblast třísel, intimní partie, bradavky, podpaží, krk při použití neoprenu, pod pás na měření tepové frekvence, nebo pod sportovní podprsenku a oblast ramínek a spodní „gumy“.

Nyní přišla tato značka s novinkou Run guard anti chafe, která obsahuje řadu přísad na čistě přírodní bázi a určené i pro velmi citlivou kůži. Novými přísadami jsou kokosový olej, bambusové máslo, jojobový olej a aloe vera. Díky těmto přísadám má tento nový produkt oproti klasickému mazání run guard, výrazně zklidňující a hojivé účinky a to i tam, kde už k odřeninám dříve došlo (třísla, podpaží, prsní bradavky, oblast krku při použití triatlonového neoprenu, trup při použití sportovní podprsenky nebo pásu měřiče TF apod.

Novinka Run guard anti chafe, která se prodává ve dvou velikostních baleních, podobně jako klasický RunGuard, se velmi povedla a doufáme, že se bude těšit tak jako „klasika“ v jeho produkci, vaší velké oblibě.

 

Nakoupit můžete již nyní na našich eshopech triatletshop a hisportshop http://www.hisportshop.cz/run-move