Saltstick s další supernovinkou

Saltstick s další supernovinkou

Skvělá zpráva pro ty, kteří neradi polykají nějaké tablety a vše chtějí mít v jedné lahvi. Saltstick přichází s novinkou, která nemá jinde konkurenci. Jde o koncentrát s názvem Elixalyte, který jednoduše přidáte do lahve s pitím, lahve s gely apod.

Vysoký obsah všech potřebných minerálů proti křečím (v 5ml koncentrátu je 210mg sodíku, 60mg draslíku, 16mg vápníku a 8mg hořčíku) vám ve 120ml balení postačí na 24 lahví s pitím.

O účinnosti saltsticku v prevenci křečí, nebo jejich rychlému odeznění, asi není potřeba pochybovat. Tady platí doslova, že kdo jednou tuto značku vyzkoušel, už nechce nic jiného.

Do ČR bychom měli přivézt první zásilku této novinky někdy na přelomu ledna a února 2020. Sám se na tuto novinku moc těším. Zatím na sobě testuji saltstick vitassium, který jsme přivezli poprvé v září 2019 a který není určem jen pro sportovce, ale ke každodennímu preventivnímu používání. V USA je to vůbec nejprodávanější produkt této značky.

 

 

Kromě našich eshopů máte možnost tyto produkty zakoupit i v řadě kamenných prodejen, zejména v běžeckých „speciálkách“ u nás i na Slovensku.

M.M.