V čem plavat venku když už to není na klasický neopren

V čem plavat venku když už to není na klasický neopren

Jak už jsem psal v jednom z předchozích článků, bude letos značná část plavecké přípravy triatlonistů asi probíhat venku na volné vodě. Zpočátku přijdou na řadu klasické triatlonové neopreny a asi i neoprenové kukly, případně ponožky, ale voda se ve svrchní části rychle prohřeje a v neoprenu postupně začne být teplo, ale na plavky to ještě úplně nebude, zvláště pro delší pobyty ve vodě. To samé bude platit pro plavání v už sice teplé vodě ale jinak škaredého počasí, nebo pro plavání v ne až zase tak vyhřívaných venkovních koupalištích.

 

 

A právě pro tyto situace jsou určeny úzkostěnné neopreny sailfish atlantic (dlouhý rukáv i nohavice) a pacific bez rukávů a krátké nohavice, které najdete mezi neopreny na www.sailfish.cz

 

 

Skvěle využitelné jsou potom i pro plavecké instruktory učící plavat děti a rodiče učící plavat své ratolesti. Známe to všichni, děti jsou sice fialové, ale v pohodě, kdežto my se klepeme zimou.

Ten kdo chce ušetřit a bude mít ještě štěstí na velikost, může využít slevových akcí na tyto neopreny na www.sailfishvyprodej.cz , kde najdete varianty Blade (bez rukávů a krátké nohavice), Edge (dlouhé nohavice a bez rukávů) a Wawe (krátké rukávy a krátké nohavice). Dané varianty už ale máme jen v posledních pár kusech a zdaleka už ne všech velikostech bez možnosti doobjednat další. Třeba tam ale právě ta vaše ještě bude:-)

M.M.

Já jsem textový blok. Klikni na tlačítko úprav ke změně textu. Výplňový text: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.