Sladké solné protikřečové tablety saltstick chewable

Sladké solné protikřečové tablety saltstick chewable

Solné tablety saltstick, světovou jedničku v oboru křečové problematiky a doplňování minerálů, asi netřeba dlouze představovat. Ten kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a křeče se pro něj staly lehce řešitelnou záležitostí.

Dlouho existovala jen kapslová součást těchto solných tablet v baleních po 3, 30 a 100ks. Později firma obohatila nabídku o produkt Saltstick+ s kofeinem pro co možná nejrychlejší nástup účinku (kofein usnadňuje vstřebávání).

Převratnou novinkou ale bylo vytvoření sladké varianty tablet saltstick v příchutích citrón a pomeranč, které se rozkoušou a až poté polykají. Zrychlí to zase o něco nástup účinku, ale také to velmi zpříjemní například zasolování před závodem, kdy nepolykáte kapsle, ale koušete sladké bonbóny. Tyto sladké tablety se dělaly v baleních po 10 a 60ks a to zůstalo doposud. Novinkou je ale balení 10 tablet, které se z původního jednorázového hliníko-papírového obalu, přeměnilo na vícerázový, opakovaně uzavíratelný, neprodyšný sáček.

 

Ten není problém mít v cyklodresu, nebo kapsičce triatlonového dresu, na pásu nebo třeba pod nohavicí kalhot, opakovaně z něj brát tablety a zase dávat zpět bez toho, aby navlhly.

Pro vysloveně jednorázové záchranné použití je nově určen sáček tří kapslí saltstick ve vodě neprodyšném balení, který už také prodáváme na našem eshopu www.saltstick.cz

M.M