HISPORT

HISPORT Team

Firma zabývající se sportovním vybavením pro vytrvalostní sportovce
Prezentace kvality a funkčnosti před klasickou a jen zdánlivě fungujícími značkami s „levným“ sportovním vybavením
Zastoupení amerických a německých značek se sportovním vybavením pro ČR, SK a Polsko.
Preference zejména triatlonového vybavení pro dlouhý triatlon a Ironman, ale i řada značek pro veškeré vytrvalostní a silově vytrvalostní sporty.
Mnohaleté osobní zkušenosti v oboru s množstvím porovnání s jinými značkami a vybavením
Světová nebo evropská jednička v některých oborech ( Hypoxico, SaltStick, Sailfish)

Zastoupení sportovních značek Hisport pro ČR

HYPOXICO

  • Simulace vysokohorského prostředí za účelem zvýšení krvetvorby a zlepšení sportovní výkonnostiAklimatizace horolezců a vysokohorských turistůLéčba alergií, astmatu, cukrovky a dalších civilizačních nemocí

SALTSTICK

  • nejúčinnější solné a minerální tablety na světě proti křečím pro aktivní i preventivní použití

SAILFISH

  • Evropská jednička v triatlonovém vybavení rozšířeném o kompletní sortiment pro plavce

DEXTRO ENERGY

  • Německá sportovní výživa té nejvyšší kvality, v OH triatlonu dobře známá ze závodů světového poháru

O-SYNCE

  • sportovní elektronika německé kvality a se stejnými technologiemi a funkcemi jako například jednička v oboru, firma Garmin, jen za poloviční ceny. V poslední době se dost specializují na elektrokola, včetně značky specialized a dálkové ovládání jejich výkonu, nebo na ovládání chytrých telefonů a navigací na dálku z kteréhokoliv místa na řídítcích kola

ROLF PRIMA

  • zapletená kola americké výroby s minimálním počtem drátů a maximální tuhostí. Podle mne, ta nejlepší co jsem kdy měl možnost vyzkoušet. Tím samozřejmě také jedny z nejdražších. Jejich hliníkové varianty vám sice vydrží věčnost a jsou lepší než levná karbonová kola, ale i dražší. Ta karbonová potom stojí pětinásobek těch čínských sklolaminátových, které nemají s karbonem nic společného a jen se jako karbonová tváří.

RUNGUARD

  • jedna z posledních značek získaná Hisportem. Ideální mazání proti sportovním odřeninám a opruzeninám. Podpaží, třísla, intimní partie, prsní bradavky, tady všude hrozí při vytrvalostních sportech pocení a nadměrné tření, odřeniny a opruzeniny. Výrobky této značky vás před tím spolehlivě ochrání.

RUN&MOVE

  • doplňky zejména pro běžce. Pásy na hydrataci a další doplňky, pásy na číslo, mobil, rukavice, čepice, kšilty, ergolahve do ruky nebo pásu, tanky na tkaničky a řada dalšího doplňkového běžeckého vybavení.